Pühapäeval toimus Sõle ujulas võistlussarja Arena Baltics Talents II etapp. Võistluskavas oli 800 meetri vabalt- ja 100 meetri kompleksujumine. Võistlussarja eesmärk on pakkuda noortele sportlastele ujuda kesk- ja pikamaa distantse, et pöörata tähelepanu noorte vastupidavusliku külje arendamisele. Auhinnad paneb välja Arena ning lisaks esikolmiku kohtadele premeeritakse parimat 200, 400 ja 800 meetri vabalt ujujat rändkarikaga.

Võistluste säravaima tulemuse eest hoolitses, päev varem 2018. aasta parimaks noorujujaks valitud, Laura-Liis Valdmaa, kes saavutas 100 meetri kompleksujumises esikoha ajaga 1:05.23. Ka teise esikoha võitis noor tulevikulootus uue isikliku rekordiga 800 meetri vabaltujumises tulemusega 9:19.58, edestades teist kohta enam kui 20 sekundiga. Tartu Ujumisklubi noored olid hoos ning lisaks Laurale tulid ka Johanna Kübar ja Juuli-Marie Mikker võistlustelt tagasi kahe kuldmedaliga.

Ainus noormees, kes saavutas mõlemal distantsil esikohad oli Spordiklubi Garant esindav Mark Part, kus ta näitas enda võimu nii 800 meetri vabalt- kui ka 100 m kompleksujumises ning noppis vaid kõige kirkamad medalid. Mõlemad tulemused tähistasid ka noormehe uusi isiklikke rekordeid.

Poiste arvestuses saavutas FINA punktitabeli alusel parima tulemuse Alan Gritsok (SK Garant) 100 meetri kompleksujumises ajaga 59.33 sekundit.

Täname võistlusel osalejaid ning juba 30. märtsil ootame tublisid noori võistlema Arena Baltics Talents III etapil, kus programmis on 200 meetri vabalt- ja 400 meetri kompleksujumine.