Juba peagi on algamas triatloni hooaeg ning on aeg heita pilk ProSwimi e-poes pakutavatele toodetele. Põhjaliku ülevaate annab triatleet Hans Korman, et valida endale just kõige sobivam varustus.

Trisuit ST Aero

Trisuit ST Aero on aerodünaamiline, varrukatega, eelkõige tuulessõidukeeluga ja pikemateks distantsideks mõeldud võistluskombe. Seljal on kaks kehaligi hoidvat taskut geelide või muu säärase hoidmiseks, külgedel võrkpaneelid. Jalgade osa on kerge lihast toetava kompressiooniefektiga. Varrukatega kombet silmas pidades võib-olla väikese üllatusena on Trisuit ST Aero just lühemaid distantse silmas pidades väga hästi kasutatav ka ilma ujumisdistantsil swimskini või kalipsot kasutamata. Püksteosas on üsna minimalistlik pehmendus, mis küll pakub rattasõidul olulist lisamugavust, ent joostes märkamatuks jääb.

Trisuit ST 2.0 front/back zip

Klassikalisest ilma varukateta võistluskombest on Arena valikus vastavalt sportlase eelistusele kas rinnal või seljal oleva lukuga mudel. Muus osas erinevused sisuliselt puuduvad, mõlema variandi seljal on kaks minimalistlikku taskut geelide hoidmiseks, kasutatud on sama hüdrodünaamilise töötlusega, kergelt kompresseerivat tekstiili ja hingavuse parandamiseks võrkpaneele. Sarnaselt varukatega kombele, on ka siin püksteosas kasutatud minimaalset pehmendust rattasõidu inimlikumaks muutmiseks.

Tri Jammer ST 2.0 ja TriTop ST 2.0

Tri Jammer ST 2.0 ja TriTop ST 2.0 on Arena pakkumine sportlasele, kes eelistab kaheosalist võistluskombet- olgu selle põhjuseks lihtsam WC kasutamise protsess pikematel distantsidel või näiteks suured erinevused kehaproportsioonides, kus jalgade ja ülakeha jaoks on vajalik erineva suurusega mudel. Oma olemuselt on tegemist sarnase kombega mudelile Trisuit ST 2.0, kasutatud on sama, kerge kompressiooniga ja hüdrodünaamilise töötlusega materjali, sarnaseid taskuid ja võrkpaneele, pükstel sama pehmendust. Lisamärkusena on Tri Jammer ST 2.0 kasutatuna kas TriTop ST 2.0 või mistahes muu särgi või topiga ideaalseks vahendiks treeningutel, kus tuleb korduvalt vahetada rattasõitu jooksu vastu.

TriWetSuit Carbon ja TriWetSuit SAMS Carbon

TriWetSuit Carbon ja TriWetSuit SAMS Carbon on tegelikkuses sisuliselt üks ja sama mudel. Tegemist on Arena tippkalipsoga, kasutatud on Yamamoto Aerodome neopreeni koos Arena enda carbon cage tehnoloogiaga, mis parandavad nii ujuvust kui kehaasendi stabiilsust vees. Õlgadel, kätel ja sääreosas on kasutatud ekstravenivat neopreeni, õlgade liikuvus on väga vähepiiratud ja vahetusalas on see ääretult lihtsalt eemaldatav. Kuna kogu kalipso on pigem üllatavalt elastne, on kahe suuruse vahel kaheldes kindlasti soovitatav vaadata väiksema poole. Küll aga on kõik suurused proovikalipso näol meie poes olemas, mistõttu soovitame seda enne ostu kindlasti vees proovida. SAMS – Shark Attack Mitigation System – on tehnoloogia mis suures plaanis muudab peegelduste, kontrastide ja värvidega mängides ujuja haile vähemhuvitavaks, teoreetiliseks isegi ohtlikumaks palaks, kui ta ehk klassikalise hülgevärvilise kombega oleks. Kalipsot ainult Eestis kasutades võib see ehk mõneti üleliigne funktsioon olla, aga mine tea.

Carbon Speedsuit Rear Zip

Carbon Speedsuit Rear Zip on oma olemuselt klassikaline swimskin – sisuliselt on tegemist hüdrodünaamilise ja kehaasendit parandava pealiskihiga tavalisele võistluskombele juhul, kui kalipso kasutamine on keelatud või sportlasele mingil põhjusel vastumeelne. Kasutatud on Arena võistlusujumisele suunatud toodetelt tuttavat Carbon tehnoloogiat, kombe on hüdrodünaamiline, vetthülgav ja küllalt tugeva kompressiooniefektiga. Seljal on lukk võimaldamaks selle kiiret eemaldamist vahetusalas – see kombe on mõeldud kasutamiseks ainult ujumisdistantsil, võistluskombe peal.

Kvaliteetse triatloni varustuse leiab meie e-poest!