Augustikuu esimesel nädalal on põhjust koguneda arvutiekraanide taha, et näha oma silmaga, kuidas meie parimad ujujad omavahel mõõtu võtma hakkavad. Soses jätkuva COVID19 nakkusohuga jäävad seekord tribüünid pealtvaatajatele suletuks, kuid kõik võistlusosad jõuavad LIVE-ülekande vormis siiski teie kodudesse.

Võistlustele lükatakse hoog sisse esmaspäeval 3. augustil ning häälekas kaasaelamine ja tugevad pingutused saavad lõpu alles 6. augusti õhtupoolikul.

Selleaastased meistrivõistlused viiakse läbi eriprogrammiga. Alad on jaotatud neljale päevale ning ühes võistluspäevas on lausa kolm osa, igaüks oma soojenduse ja aladevalikuga.

Starti on tulemas sportlasi 22 erinevast klubist. Võistlemas näeme ka neid, kes tavalise hooaja valguses ehk polekski Eesti Meistrivõistlustel startida saanud. Igapäevaselt välismaal treenivatest sportlastest on kohal Kregor Zirk, Margaret Markvardt ja Kertu-Ly Alnek. Lisaks neile lähevad tulemusi püüdma äsja kolmenädalase Slovakkia laagri lõpetanud Daniel Zaitsev, Martin Allikvee, Maria Romanjuk. Noortest tegijatest on kohal Laura-Liis Valdmaa, Eneli Jefimova, Polina Timofejeva, Konrad Aleksander Sepp, Demid Solodov. Ülesse sai loetletud vaid käputäis, kuid oma ala tegijaid leiab startlistist rohkem kui küllalt.

Tuleva nädala jooksul toome teieni kõik pisemad ja suuremad ujumisuudised. Piltide, videote ja heliklippide vahendusel jälgime sportlasi ning kajastame kohapeal olevat melu.

Ka ProSwim esindus on Eesti Meistrivõistlustel kohal, et omadele kaasa elada ning ujujaid nii uute huvitavate kui ka vanade lemmikute Arena toodetega varustada. Ootame teid kõiki meie välkpoodi külastama.

Kohtumiseni Tartus!